Datum Čas Sezóna Kolo
22.2.2020 16:00 2019/2020 PU
5 - 0

Timeline

První poločas zcela vyrovnaný a jediný brankový úspěch přišel ve 13 minutě, když V. Šrámek uvolnil do vápna Petráně a ten mířil přesně 1 : 0.
Druhý poločas už byla převaha na naší straně, kterou jsme dokázali přetavit v další čtyři góly. V 54 minutě po centru Balouška dává Máška na 2 : 0. V 56 minutě Baloušek poslal po lajně Mášku a jeho centr zužitkoval Petráň na 3 : 0. V 67 minutě se Kostka na vápně opřel do střely, která skončila u pravé tyče 4 : 0. V 76 minutě po centru Kočího se ve vápně prosadil hlavou Baloušek a zvyšuje na 5 : 0. V 82 minutě měl dorost výhodu pokutového kopu, ale Lízal nohama střelu Šourka vyrazil. O 2 minuty později se pěknou kombinací dostali mladíci až před Lízala a ten opět jejich zakončení likviduje. Ještě za zmínku stojí pěkná střela Němečka v 88 minutě, která přistála na břevně.