12.5.2019 14:00 I.A třída Muži 2018/2019 21. kolo
3 - 1
KONEC

Detail zápasu

Úvod utkání se nám nepovedl a hned ve 4 min. po špatném odkopu z vápna nás potrestal první střelou domácí Sedláček 1 : 0. Po této brance jsme se probudili a ve 12 min. po rohu Balouška jen těsně minul domácí branku hlavou Kostka. Ovšem přišla v 16 minutě chybná rozehrávka ve středu hřiště a domácí šli do brejku, který naštěstí Vokatý zakončil střelou vedle. Ve 34 minutě jsme jednoduchou akcí vyrovnali a to, když Němeček přetáhl balon na druhou stranu Petráňovi, který jednoduše poslal míč opět křížem na nabíhajícího V.Šrámka a ten zakončil přesnou střelou k tyči 1 : 1.
Druhý poločas se nic nedělo až do 62 minuty, kdy přízemní centrovaný míč propadl vápnem a domácí Hojdekr ho uklidil za Lízalovo záda 2 : 1. V 78 minutě měl Máška na noze vyrovnání, ale jeho střelu brankář vyrazil na rohový kop, který zahrával Baloušek přesně na Zelenku J. a ten ho stehnem dal těsně nad. Hned z protiútoku šel Sedláček sám ze strany na Lízala a ten mu jeho střelu vyrazil na roh. V 86 minutě se rozhodčí rozhodl po Zelenkově skluzu a následnému chycení balonu Lízalem na odpískání nepřímého kopu z malého vápna a z toho Makoš navýšil vedení na 3 : 1. V 88 minutě jsme mohli ještě snížit z trestného kopu, ale Baloušek zamířil těsně nad branku.